BIOGRAPHY | Matthiass

O hudbu se začal zajímat ještě na základní škole, v mládí se učil hrát na flétnu a klarinet. Po nástupu na střední školu v roce 2005 se dostává hrát do studentského T-klubu, kde začíná s kamarády pořádat pravidelné párty. Po 2 letech tréninku dostává příležitost v prvních menších diskotékách a klubech, díky podpoře kamarádů – djů Lukyshe, George B a Paula Van Allena piluje svůj styl a od té doby se zaměřuje na house, electro a progressive. Přichází první úspěchy v podobě rezidentury ve valašskomeziříčském klubu Malta a Saky Baru ve Frenštátě. Po dalších úspěšných štacích se v roce 2009 stává rezidentním djem Music Clubu Kravín ve Valašských Kloboukách. Zde vystupuje ve společnosti DJS Capelly, Skyline, Maduar, Milana Strnadela, dje Ř.E.P.Y. a dalších skvělých interpretů.

Matthiass


V jeho setech můžete rozpoznat rozmanitost odnoží housu, od funky až po tvrdší electro. Za mixem se chová neuvěřitelně energicky, čímž dokáže nakazit celý klub a párty tak získává nový rozměr. Nebojí se experimentovat, využívá své znalosti hudby, která sahá až do 50.let minulého století. V této souvislosti slavila úspěch jeho noc nazvaná Retro Music, která se v různých podobách stala rezidentní v MC Kravín a postupně se dostávala do klubů jako Belmondo (Olomouc), bývalé Freeško (Rožnov p. R.), Fenix (Hluk) a mnoha dalších.

Na sklonku léta 2010 dostal nabídku z hotelu Sofitel v Egyptě, kam odjel na týden a hrál po boku egyptskýcj djs v clubu Sultana. V současné době rozjíždí svou novou klubovou noc nazvanou KreDance!, kde se kloubí opět rytmy notoricky známých tracků a electro-housu.

Zahrál si v klubech :
Belmondo (Olomouc)
ElWood (Praha)
club Sultana, hotel Sofitel (Taba – Egypt)
MC Kravín (Val. Klobouky - rez.)
CityClub, Freeško (Rožnov Pod Rahoštěm)
Veset (Hrušovany nad Jevišovkou)
Eclipse Club (Uherský Brod)
Club Best (Bystřice pod Hostýnem -rez.)
Club Corzo (Bohumín)
MusicLand, Velké Kino GA Cinema (Zlín)
Tančírna (Přerov)
Masaro (Bojkovice - rez.)
club Bunkr, Pod Klenbou (Vsetín - PK rez.)
Fenix (Hluk)
SakyBar (Frenštát p.R.)
Malta, Lira (Val. Mez.)
Topas (Brumov)
A-club (Slavičín)
Rampa, Tklub (RpR - býv. rez.)
Komár (Veselí n.M.)
open air Kacabaja (2008, 2009 - Hodslavice)
Hotel Tanečnica (Pustevny)
KD Vsacan (Vsetín)
KD Zašová (Zašová)
hotel Zubříč (Rajnochovice)
hotel Soláň (Soláň)
hotel Horal (Velké Karlovice + Karolinka)
atd.